logo Leiste1logo aa2aapl logo
Do meetingu AA online Powitanie Jak pomaga AA? Temat tygodnia
Trzeźwość przez internet? Historia AA Forum Księga gości
Co to jest - alkoholizm? Informacje i nowości Linki, kontakty Impressum
1. Krok Anonimowych Alkoholików: Przyznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu, że przestaliśmy kierować własnym życiem.
kamel
Jesteśmy grupą AA online. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczenia, siły i nadziei jest możliwa przez internet.
Jednak proponujemy jak najbardzej odwiedzanie meetingów na żywo.
Jeśli chcesz uczestniczyć w zamkniętych meetingach online, masz problem z alkoholem i zrozumiałeś, że jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia...

Klinij tutaj...
kamel
24 GODZ.
Właśnie dzisiaj chcę spróbować przeżyć ten dzień dobrze i nie od razu załatwić w nim problemy całego życia. Sprobuję przeżyć go tak, jak nie miałbym jeszcze odwagi żyć przez resztę mojego życia.
Właśnie dzisiaj chcę być szczęśliwy. Zakładam, że prawdą jest:
"Najczęściej ludzie są na tyle szcześliwi, na ile postanowią nimi być".
(Abraham Lincoln)

DO NOWEGO CZŁONKA AA ONLINE

Witamy Cię serdecznie!

Przepraszam, że zwracamy się do Ciebie przez Ty. We wspólnocie AA jest to praktykowane i zdało swój egzamin. Cieszymy się ogromnie, że do nas trafiłeś.

Wyobrażamy sobie co przechodziłeś, aż zdecydowałeś się szukać w necie informacji o alkoholiźmie, ponieważ w większym lub mniejszym stopniu przechodziliśmy przez to samo. Jeśli Ty masz problem z haendealkoholem i pragnienie zaprzestania picia, miło nam Ciebie powitać. Jeśli jesteś osobą, która szuka informacji i pomocy z powodu nadużywania alkoholu przez osobę Ci bliską, szukaj w zakładce "Linki , kontakty i adresy" - tam znajdziesz potrzebne informacje.

aa2aaPL jest meetingiem zamkniętym, co oznacza, że  biorą w nim  udział tylko osoby z problemem alkoholowym i szczerą chęcią zaprzestania picia lub utrzymania trzeźwości. Na samym początku wyślij email na admin@aa2aapl.strefa.pl. W nim przedstaw się krótko z imienia i jeśli chcesz napisz coś o sobie. Później otrzymasz email zwrotny z informacją jak dalej postępować. W razie pytań lub sugestii jesteśmy do Twojej dyspozycji.

aa2aaPL jest grupą niezależną, nie ma u nas żadnych składek lub opłat. Utrzymujemy się z własnych dobrowolnych datków. Nie przyjmujemy pieniędzy z poza grupy, nie pozwolimy żeby ktoś wtrącał się w nasze sprawy.

Nikt z nas nie jest lepszy ani gorszy, przecież przechodziliśmy podobne sytuacje i fakt, że może jesteśmy dłużej "suchymi" niż Ty, nic nie znaczy - wszystkich nas dzieli od "pierwszej szklanki" tylko długość ręki. Zauważyliśmy, że wzajemna pomoc i dzielenie się przeżyciami związanymi z alkoholem pomaga nam utrzymać trzeźwość.
 
TRZEŹWOŚĆ - jest naszym celem i wszystkim co mamy!
PROGRAM
"HALT"

Co pomaga bardzo w utrzymaniu trzeźwości, oprócz meetingów, szukania "sponsora", czytania Wielkiej Księgi i życia wg 12 kroków AA?
HALT
Staraj się nie być zbyt...

Hungry
głodny
Angry rozgniewany
Lonely samotny
Tired zmęczony

JEDNAK
NAJWAŻNIEJSZA
ZASADA:
NIE PIJ!!!!
 ©aa2aaPL 2009